CTFCF-8R2K
MFR.Part #
CTFCF-8R2K
JLCPCB Part #
C5634332
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
110mΩ 2.2A 8.2uH ±10% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS