CTFCF-252K
MFR.Part #
CTFCF-252K
JLCPCB Part #
C5973333
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
140mA 18Ω 2.5mH ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS