CTDR5F-470K
MFR.Part #
CTDR5F-470K
JLCPCB Part #
C6146377
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
11mΩ 27A 28A 47uH ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS