CTCB0603F-151P
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCB0603F-151P
JLCPCB Part #
C6539308
Package
0603
Description
1 150Ω@100MHz 85mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS