CTDR4F-221K
MFR.Part #
CTDR4F-221K
JLCPCB Part #
C5634246
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
11.4A 220uH 50mΩ ±10% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS