3SMC90CA BK PBFREE
MFR.Part #
3SMC90CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667756
Description
115.5V 146V 20.6A@10/1000us 3kW@10/1000us 5uA 90V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS