CTDR2F-1R0M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTDR2F-1R0M
JLCPCB Part #
C5634217
Package
Plugin,D=22mm
Description
11.4A 1uH 3mΩ ±20% 插件,D=22mm Power Inductors ROHS