CTDLW43SF-110Y
MFR.Part #
CTDLW43SF-110Y
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 11uH@100kHz 125V 2 250mA 50V 600mΩ 600Ω@10MHz - Common Mode Filters ROHS