CTLQ1206NF-1R8K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLQ1206NF-1R8K
JLCPCB Part #
C5579852
Package
1206
Description
1.8uH 150mA 2.08Ω ±10% 1206 Power Inductors ROHS