CTCH895F-392K
MFR.Part #
CTCH895F-392K
JLCPCB Part #
C6146294
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
140mA 3.9mH 6.84Ω ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS