CTCH855F-680K
MFR.Part #
CTCH855F-680K
JLCPCB Part #
C6161643
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1A 340mΩ 68uH ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS