CTCH895F-123K
MFR.Part #
CTCH895F-123K
JLCPCB Part #
C5580870
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
12mH 25Ω 73mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS