CTCH875F-220K
MFR.Part #
CTCH875F-220K
JLCPCB Part #
C5580854
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.8A 22uH 90mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS