CBRLDSH2-40 TR13 PBFREE
- MFR.Part #
- CBRLDSH2-40 TR13 PBFREE
- JLCPCB Part #
- C17276450
- Description
- -55℃~+125℃@(Tj) 100uA@40V 2A 40V 500mV@2A 50A Single-Phase Rectifier SMD-4P Bridge Rectifiers ROHS