1.5CE18CA BK PBFREE
MFR.Part #
1.5CE18CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667439
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 15.3V 18V 25.2V 59.5A@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS