CTCH664F-3R3M
MFR.Part #
CTCH664F-3R3M
JLCPCB Part #
C5973216
Package
Plugin,D=6mm
Description
2.83A 3.3uH 30.8mΩ ±20% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS