CT0402CSF-6N2K
MFR.Part #
CT0402CSF-6N2K
JLCPCB Part #
C5973513
Package
SMD,1x0.7mm
Description
4.8GHz 6.2nH 80mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS