CT0402CSF-68NG
MFR.Part #
CT0402CSF-68NG
JLCPCB Part #
C5973511
Package
SMD,1x0.7mm
Description
1.1Ω 1.62GHz 68nH ±2% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS