CT0402CSF-22NJ
MFR.Part #
CT0402CSF-22NJ
JLCPCB Part #
C6538906
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.7GHz 22nH 360mΩ ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS