CMSH3-40M BK PBFREE
MFR.Part #
CMSH3-40M BK PBFREE
JLCPCB Part #
C5599397
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3A 40V 500uA@40V 550mV@3A 80A SMB Schottky Diodes ROHS