3SMC58CA TR13 PBFREE
MFR.Part #
3SMC58CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984176
Description
32A@10/1000us 3kW@10/1000us 58V 5uA 74.1V 93.6V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS