5-0SMDJ28CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ28CAH
JLCPCB Part #
C3710609
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 110A 28V 31.1V 45.4V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS