3SMC10CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
3SMC10CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975885
Package
SMC
Description
10V 12.8V 176.4A@10/1000us 17V 3kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS