3SMC60CA TR13 PBFREE
MFR.Part #
3SMC60CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C6388553
Description
-65℃~+150℃ 31A@10/1000us 3kW@10/1000us 5uA 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS