CR6045K-4R7M
MFR.Part #
CR6045K-4R7M
JLCPCB Part #
C7588791
Package
SMD,6x6mm
Description
26mΩ 3.3A 4.7uH 4.97A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS