MAI3012S-1R0MT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
MAI3012S-1R0MT
JLCPCB Part #
C520258
Package
1212
Description
1uH 2.7A 4.2A 46mΩ ±20% 1212 Power Inductors ROHS