MAI4012A-220MT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
MAI4012A-220MT
JLCPCB Part #
C917428
Package
SMD,4x4mm
Description
1A 22uH 650mΩ 800mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS