CR4012A-1R0N
MFR.Part #
CR4012A-1R0N
JLCPCB Part #
C7588610
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 2.8A 2A 42mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS