CR6045H-2R2M
MFR.Part #
CR6045H-2R2M
JLCPCB Part #
C7588771
Package
SMD,6x6mm
Description
18.4mΩ 2.2uH 5.1A 8.8A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS