CR252012-6R8M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR252012-6R8M
JLCPCB Part #
C7588580
Package
1008
Description
1.1A 447mΩ 6.8uH 690mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS