CMPI1040-2R2M
MFR.Part #
CMPI1040-2R2M
JLCPCB Part #
C7588947
Package
SMD,11.5x10mm
Description
11.6A 18A 2.2uH 7.2mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS