CR5020-150M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR5020-150M
JLCPCB Part #
C520337
Package
SMD,5x5mm
Description
1.25A 1.44A 15uH 180mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS