CR4015-6R8M
MFR.Part #
CR4015-6R8M
JLCPCB Part #
C7588628
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.3A 135mΩ 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS