CDH129-470M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CDH129-470M
JLCPCB Part #
C46682338
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
3.3A 47uH 4A 66mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS