MAI3012S-4R7MT
MFR.Part #
MAI3012S-4R7MT
JLCPCB Part #
C520262
Package
SMD,3x3mm
Description
1.15A 215mΩ 2A 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS