PX474K3ID45H200D9R
Extended
Manufacturer
Carli
MFR.Part #
PX474K3ID45H200D9R
JLCPCB Part #
C165728
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS