PX333K3IB29H200D9R
Extended
Manufacturer
Carli
MFR.Part #
PX333K3IB29H200D9R
JLCPCB Part #
C2987827
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+100℃ 275V 33nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS