TF105J2J229L270D9H
Extended
Manufacturer
Carli
MFR.Part #
TF105J2J229L270D9H
JLCPCB Part #
C165711
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 630V Metallized Polyester ±5% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS