VSK-S5-24UA
MFR.Part #
VSK-S5-24UA
JLCPCB Part #
C6925906
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 230mA 24V 5W 78% 85VAC~264VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS