PQF20W-Q48-D55-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQF20W-Q48-D55-D
JLCPCB Part #
C6953185
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
18V~75V 2 20W 2A 3kV 5V 84% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS