TBP05P1-762-09GR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBP05P1-762-09GR
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 10A 12~28 1x9P 300V 7.62mm 9 9P Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS