VSK-S10-3R3UA
MFR.Part #
VSK-S10-3R3UA
JLCPCB Part #
C6350383
Package
DIP,53.3x28.5mm
Description
1 10W 2A 3.3V 85VAC~264VAC DIP,53.3x28.5mm AC-DC Power Modules ROHS