TBP05P1-762-05GR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBP05P1-762-05GR
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 10A 12~28 1kV 1x5P 5 5P 7.62mm Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS