TB007-508-04BE
MFR.Part #
TB007-508-04BE
JLCPCB Part #
C7119894
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12~24 16A 1x4P 2.5 300V 4 4P 5.08mm Blue M3 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS