TBP05R1-762-04GR
MFR.Part #
TBP05R1-762-04GR
JLCPCB Part #
C3581619
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x4P 4 4P 630V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS