PYBJ15-Q48-S15-OM
MFR.Part #
PYBJ15-Q48-S15-OM
JLCPCB Part #
C7266624
Package
SMD-15P,38.7x27.2mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 18V~75V 1A 89% SMD-15P,38.7x27.2mm Isolated Power Modules ROHS