TBP05R1-762-07GR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBP05R1-762-07GR
JLCPCB Part #
C3582993
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x7P 630V 7 7.62mm 7P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS