PYBJ15-Q24-S15-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PYBJ15-Q24-S15-D
JLCPCB Part #
C7328921
Package
DIP,39.1x29.5mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 1A 89% 9V~36V DIP,39.1x29.5mm Isolated Power Modules ROHS