PYBJ15-Q24-S12-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PYBJ15-Q24-S12-D
JLCPCB Part #
C6957878
Package
DIP,39.1x29.5mm
Description
1 1.25A 1.5kV 12V 15W 89% 9V~36V DIP,39.1x29.5mm Isolated Power Modules ROHS