PYBJ10-Q24-S12-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PYBJ10-Q24-S12-D
JLCPCB Part #
C5848412
Package
DIP,40.2x22mm
Description
1 12V 833mA 87% 9V~36V DIP,40.2x22mm DC-DC Power Modules ROHS